Ціни на продукти злетять до свят: що можна купити заздалегідь – One News

Ціни на продукти злетять до свят: що можна купити заздалегідь

За рік продукти подорожчали майже на третину. Проте до свят вони завжди традиційно стають ще дорожчими. Експерти продовольчого ринку вважають, що перед новорічними святами ціни на продукти зростуть ще на 10-15%.

Щоби не довелося платити за продукти до святкового столу завищену ціну, можна придбати дещо вже зараз.

Які продукти можуть подорожчати на новий рік?

Подорожчати може практично все. Проте традиційно стануть дорожчими м’ясо та молочні продукти. Виростуть у ціні також овочі і фрукти. Та й кондитерські вироби також можуть подорожчати. Тому вже можна запасатися якщо не всім, то майже всім, що ви намітили собі приготувати на новорічний стіл.

Ціни на продукти злетять до свят: що можна купити заздалегідь

“Можна купити вершкове масло, яке підніметься в ціні на 15%. Те саме стосується і вершків. Можна заморозити філе курятини, поки воно коштує близько 130 гривень, а до Нового року воно ще додасть мінімум 10–20 грн. Також можна запастись свининою і яловичиною”, – каже представник торгової мережі Валентина Кушнір.

Можна також сміливо брати майонез. У холодильнику він до свят не зіпсується. Спокійно “доживуть” у холодильнику до свят також яйця і твердий сир. Правда, сир потрібно покласти в холодне місце і ретельно загорнути, щоби він засох.

Не зайвим буде закласти в холодильник і м’ясні продукти тривалого зберігання: сирокопчену ковбасу, хамон, в’ялені вироби. Ціни на продукти з м’яса зазвичай зростають більше за інші.

Можна навіть купити продукти трохи дешевше, ніж зазвичай

Адже зазвичай десь на початку грудня продавці знижують ціни на продукти новорічного асортименту. Тоді можна зі знижками придбати консервований горошок, кукурудзу, ікру, крабові палички – загалом усе те, що зазвичай з’являється на столах новорічної ночі в українських сім’ях без претензій на вишукані страви.

При цьому економіст Юрій Гаврилечко також радить не забувати про алкоголь. Особливо – про ігристі вина, які у нас зазвичай називають шампанським. Нинішнього року у Європі їх виробили менше, ніж у попередні роки. Тому перед святами відчуватиметься певний дефіцит, і ціни на ігристі вина також можуть зрости.



ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях