“Правий сектор” тисне на Мін’юст, підігруючи рейдерам Молчанової, Туменасу і Тищенко, – ЗМІ – One News

“Правий сектор” тисне на Мін’юст, підігруючи рейдерам Молчанової, Туменасу і Тищенко, – ЗМІ

Представники ” Правого сектора “більше місяця влаштовують акції на підтримку київських рейдерів, які намагаються захопити ринок” Столичний”, влади Молчанової, співвласника її компанії” Stolitsа Group “Раймондаса Туменаса і народного депутата від” Слуги народу ” Миколи Тищенка. Про це йдеться в статті видання “Обозреватель”: “Лівий” бізнес “правих” радикалів: чому ПС тисне на міністра Малюська в інтересах рейдерів? “

Журналісти нагадують, що днями представники “Правого сектора” пікетували Міністерство юстиції, звинувачуючи міністра Дениса Малюську в “заграванні” з “рейдерами”, які нібито намагаються відібрати ринок “Столичний”, хоча насправді радикали підіграють підприємниці Владі Молчанової, її колеги по бізнесу Раймондас Туменасу і народному депутату від “Слуги народу” Миколи Тищенка. Вони, пишуть автори статті, ” організовують різні бутафорські акції, мета яких одна: легалізувати незаконні схеми відбору власності, реалізовані Молчановою та її цивільним чоловіком Сергієм Коровченком. Вони, зазначають автори статті, вже кілька разів намагалися через чорних рейдерів списати акції з мажоритарного власника “Столичного”, але цьому заважає принципова позиція Мін’юсту і його керівника”.

Зокрема, днями антирейдерська комісія на чолі з Денисом Малюською в черговий раз прийняла рішення про скасування внесених “чорними реєстраторами” змін до Держреєстру права власності щодо майна ринку “Столичний”, на яке було накладено судове обтяження.

“І це був справедливий і законний вердикт. Адже суперечки між акціонерами ринку “Столичний” вирішуються в судах — і поки Феміда не скаже свого остаточного слова, Будь-яке порушення існуючого статус-кво неприпустимо. Тим більше, з судовою забороною міняти власника майна вартістю більш ніж 300 000 000 гривень “, — йдеться в статті.

Однак пікетувальників, пишуть журналісти, такі “дрібниці”, як закон, не зупиняють.

Автори статті не виключили, що до організації пікетів можуть бути причетні представники так званого “Закарпатського батальйону” “ПС” — того самого, який фігурував свого часу у справі про стрілянину в Мукачеві і в ряді дрібніших рейдерських скандалів.

“Змушені з тривогою констатувати ситуацію, при якій агресивно налаштована вулиця намагається впливати на рішення антирейдерської комісії, виступаючи одночасно на боці рейдерів. До лобіювання інтересів Молчанової, Туменас і Тищенко приєднався також представник київської організації ВО” Батьківщина ” Михайло Ковальчук, який організовує інформаційний супровід атаки на Мін’юст і міністра Малюську. Можливо, він також причетний і до організації пікетів”, – йдеться в статті.

У зв’язку з цим видання звернулося до “Правого сектору” з проханням” не паплюжити ідеали, з якими відчайдушні хлопці, які були кістяком цієї організації, свого часу йшли в атаки на Грушевського та Інститутську, відправлялися на фронт, вбивали ворогів і ховали побратимів “.

“Ми звертаємося також до Національної поліції України, Міністерства внутрішніх справ та інших силових відомств нашої держави з проханням навести порядок і не дати озброєним молодим можливості тиснути на державні структури з метою змусити їх відійти від законодавства. OBOZREVATEL також звертається до голови ВО “Батьківщина” Юлії Володимирівни Тимошенко : шановна Юліє Володимирівно, ви, схоже, допустили величезну помилку, віддавши Столична партії на відкуп владі Молчановій та її одіозному чоловікові Сергію Коровченку. Така нерозбірливість у делегуванні ” франшизи “може дорого коштувати всій політичній силі, яку Ви очолюєте: співпраця з рейдерами і колабораціоністами неодмінно позначиться на рівні електоральної підтримки” Батьківщини ” і репутації всієї партії. Прохання не стояти осторонь ситуації, а втрутитися в рейдерський конфлікт із залученням вашої політичної сили”, — йдеться в матеріалі.

Крім того, журналісти звернулися до Дмитра Яроша з проханням “роз’яснити ідеологію і принципи діяльності організації, до створення якої він свого часу приєднався: пане Дмитре, можливо, ви розумієте, що сталося з вашим колишнім дітищем”.

Нагадаємо, конфлікт між акціонерами найбільшого в Україні ринку сільськогосподарської продукції “Столичний” розгорівся після того, як на підприємстві був проведений глибокий аудит, який встановив, що підприємство, руками підконтрольної міноритарних акціонерів владі Молчанової адміністрації, було загнано в штучні борги, а майно ринку опинилося в заставі у афілійованих з нею ж підприємствах. Паралельно компанія “Спецбуд-Моноліт”, яку також пов’язують з Молчановим, взялася вимагати передачі йому права власності на один з павільйонів”Столичного”. Втім представники нинішньої адміністрації “Столичного “оприлюднили документи, які доводять неспроможність вимог”Спецбуд-моноліту”. Після цього Молчанова, разом із співвласником компанії “Stolitsа Group” Раймондасом Туменасом і нардепом Миколою Тищенком почали тиск на Мін’юст за допомогою вуличних акцій протесту.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях