ПриватБанк спростив зняття готівки для своїх клієнтів: тепер шукати банкомат не потрібно - One News

ПриватБанк спростив зняття готівки для своїх клієнтів: тепер шукати банкомат не потрібно

ПриватБанк спростив для своїх клієнтів процедуру зняття готівки. Тепер їм не доведеться бігати в пошуках банкомату для того, щоби зняти готівку. За необхідності, вони зможуть навіть зняти гроші на касі супермаркету. Причому, зняти вони зможуть більше грошей, ніж склала вартість покупки, за яку вони розплачувались на касі.

Гроші можна буде зняти на касі супермаркету або в будь-якому іншому роздрібному магазині, в яких встановлені POS-термінали. Серед супермаркетів, в яких вже надають таку послугу – Сільпо, Фора, Varus, WOG.

Механізм зняття грошей на касі в магазині простий: розплачуючись за покупку карткою ПриватБанку, покупець може попросити продавця видати йому готівку з його картки. Правда, скільки завгодно грошей таким чином зняти неможливо. Максимальна сума, яку можна отримати таким способом, становить 500 гривень. Щоби зняти гроші на касі, потрібно пам’ятати лише свій пін-код. Нічого нового – все як у банкоматі.

ПриватБанк спростив зняття готівки для своїх клієнтів: тепер шукати банкомат не потрібно

Така послуга з’явилася порівняно недавно, проте українці вже встигли її оцінити. Тепер для того, що обзавестися необхідною готівкою, не доведеться бігати по місту в пошуках банкомату, а можна одночасно і зробити необхідну покупку, і розжитися грошима, які вам будуть потрібні для іншого платежу.

Як показала практика, українці витрачають на касі менше грошей, ніж потім знімають там же. Середня сума покупки становить 80 гривень, а середня сума, яку знімають – 280.

Такий сервіс новий для України, однак у наших європейських сусідів – в Чехії, Польщі, Німеччині він впроваджений вже давно і люди активно ним користуються.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях