Україна – перша у світі за відтоком трудових ресурсів, – економіст – One News

Україна – перша у світі за відтоком трудових ресурсів, – економіст

Більш активні українці масово їдуть за кордон, і цей процес тільки набирає обертів, каже Юрій Атаманюк

Україна перебуває на першому місці у світі за відтоком трудових ресурсів, а за кількістю мігрантів – на одному рівні з Пакистаном.

Про це під час спільного ефіру трьох телеканалів – ZIK, NewsОne і “112 Україна” – заявив економіст Юрій Атаманюк.

Експерт, коментуючи економічну ситуацію в країні, застеріг, що Україна рухається до розвалу, оскільки є моменти, які заходять за межі, до прикладу, ситуація з відтоком трудових ресурсів.

“Більш активні масово їдуть за кордон, і цей процес тільки набирає обертів. Ми – перша країна в світі за відтоком трудових ресурсів, а за кількістю мігрантів ми на рівні з Пакистаном, але у Пакистані 200 мільйонів населення, а ми на одному (рівні. – Ред.) кількість тримаємо трудових мігрантів”, – сказав експерт.

Юрій Атаманюк наголосив, що наслідки можуть бути негативними, якщо ситуація не зміниться і не відбудеться миттєве перезавантаження влади у конституційний спосіб.

Як повідомляли, на засіданні 27 січня Кабінет міністрів проголосував за законопроєкт про надання грантової підтримки на власну справу для трудових мігрантів.

Нагадаємо, 2 лютого 2021 року президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про введення персональних санкцій проти депутата від ОПЗЖ Тараса Козака. Зокрема, мова йде і про анулювання ліцензій на мовлення належних йому телеканалів “112 Україна”, NewsOne, ZIK. Згідно з указом, який набув чинності з моменту підписання, до телеканалів застосовані санкції протягом п’яти років.

Телеканали, в свою чергу, розцінюють введення санкцій як політичну розправу над неугодними ЗМІ.

Відзначимо, що онлайн-трансляцію “112 Україна”, NewsOne і ZIK після блокування можна дивитися ТУТ.

Крім того, сайти телеканалів перейшли на нові домени, так як старі у них незаконно забрали. Новини ZIK можна читати за адресою – zikua.tv, “112 Україна” – на 112ua.tv, а NewsOne – на newsoneua.tv.Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях