Українців з наступного року масово позбавлять субсидій: допомогу залишать тільки нужденним – One News

Українців з наступного року масово позбавлять субсидій: допомогу залишать тільки нужденним

В Україні з початку наступного року почнуть масову перевірку субсідіантів: з 1 січня 2022 вступає в дію відповідний закон. Внаслідок цієї перевірки субсидія стане недоступною для багатьох громадян, які нині користуються цією пільгою.

Спеціально сформовані комісії будуть відвідувати одержувачів субсидії на дому, щоб перевірити, чи дійсно вони потребують допомоги від держави. Адже нерідко цією допомогою користуються якраз не ті, хто гостро її потребує, а звичайні спритники, які зуміли правдами і неправдами отримати собі допомогу на оплату комунальних послуг.

Про це йдеться в черговому випуску на YouTube-каналі “Народна думка”.

Хитруни знаходять різні шляхи, щоб обдурити державу і отримати від неї допомогу. Іноді вони не оформляють майно на себе і де-юре виходять майже жебраками. А іноді приховують від держави свої заробітки за кордоном. Адже багато хто досі працює за кордоном нелегально, і при цьому має непоганий дохід. А тут, на батьківщині, вони стають на облік у центрах зайнятості і вважаються малозабезпеченими громадянами, маючи максимум вигод від свого статусу, в тому числі й незаконно отримуючи субсидію.

Українців з наступного року масово позбавлять субсидій: допомогу залишать тільки нужденним

Популярні зараз

“Ось таких людей, я б їх назвав паразитами, потрібно відсіювати, тому що це – чисте зло для держави. Вони отримують всі види матеріальної допомоги з бюджету, тобто з нас, платників податків. Вони не платять податків, від них наповнення ніякого. І при цьому доволі непогано живуть “, – висловив свою думку блогер.

При цьому він резонно зауважив, що дуже багато буде залежати від членів комісії, яка прийде додому до одержувача субсидії. Тут чималу роль відіграватиме людський чинник. Члени комісії можуть бути необ’єктивні, непрофесійні та некомунікабельні.

“Це доволі важка робота, оскільки всі до них будуть налаштовані вороже, тому що вони прийшли в ваш дім і хочуть щось вивідати. І кожен буде переживати, щоб вони не побачили чогось зайвого, щоб не дай бог не забрали субсидію” , – говорить автор “Народної думки”.

Тому ймовірно такі люди будуть проходити спеціальне попереднє навчання на предмет того, як комунікувати з господарями житла, і на що в першу чергу звертати увагу. Хоча, звичайно, повністю виключити людський фактор тут буде неможливо. Єдина надія на те, що перевіряльники не ходитимуть поодинці, а невеликими групами. А отже, і рішення в спірних питаннях буде ухвалюватись колегіально.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях