Умови за кредитними картками monobank назвали найгіршими в Україні – One News

Умови за кредитними картками monobank назвали найгіршими в Україні

Перший в Україні “банк в смартфоні” monobank звинуватили в прихованому обмані клієнтів. Власникам кредитних карт доводиться платити до 45 відсотків річних за користування грошима банку.

В черговій скарзі на сайті Мінфін з приводу роботи monobank українка поскаржилася, що банк надає “кабальні” кредитні умови. Користувач з ніком “Anjelakunitsa” підрахувала, що реальна процентна ставка monobank по кредиту становить 44% річних. До того ж, відсотки нараховують не тільки на тіло кредиту, але і на “мінус”, який з’являється при несвоєчасному внесенні платежу.

“І якщо в Privat, вони просто чекають поки гроші на рахунку з’являться і іноді телефонують. Те моно, просто заганяє рахунок у мінусів і спокійно далі списує і нараховує% на всю суму боргу, враховуючи і свій мінус. У підсумку за рік внесено 30 000 грн, але тіло кредиту закрито всього на 5500 грн. Нікому не раджу ні за яких умов, незважаючи на гарну обгортку”, – написала клієнтка monobank в своєму коментарі.

Умови за кредитними картками monobank назвали найгіршими в Україні

У monobank підтвердили, що при списанні відсотків за користування кредитним лімітом. Але при цьому не стягується додаткова комісія, а лише збільшується сума заборгованості. Відсотки за користування кредитними грошима нараховуються на максимальну заборгованість в день, а не за місяць.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях