В Україні оприлюднили нові тарифи на газ – One News

В Україні оприлюднили нові тарифи на газ

В Україні компанії-постачальники опублікували жовтневі тарифи на газ. Кардинальних змін у річних тарифах не відбулося. Практично з травня 2021 річні ціни на газ у них залишаються незмінними. І вони, як і раніше, в рази вигідніше місячних тарифів, які формуються під впливом ринкових цін.

газ для населення

Річні тарифи на газ коливаються в діапазоні від 7,80 гривні до 13,50.

Найнижчі ціни на газ залишаються у наступних компаній:

  • “Агросинтез Трейдинг” (7,80 грн за кубометр);
  • “Евод Трейд КП Луцькводоканал” (7,88 грн за кубометр);
  • “Черкасигаз Збут” і “Уманьгаз Збут” (7,89 грн за кубометр);
  • “Нафтогаз України” (7,96 грн за кубометр).
В Україні оприлюднили нові тарифи на газ

Компанії з найбільш високими річними тарифами на газ також залишаються незмінними: Чернівецька обласна енергопостачальна компанія, Житомирська обласна енергопостачальна компанія, Херсонська обласна енергопостачальна компанія. У них річний тариф на газ становить 13,50 гривні за кубометр.Найбільший масив компаній, об’єднаних загальною назвою “Газ Збут”, продають свій ресурс по 7,99. Взагалі, у більшості постачальників за газ просять до 9 гривень.

При цьому з травня 2021 року по квітень 2022 року в Україні діятимуть базові тарифи на газ, які компанії не мають права підвищувати протягом цього періоду. А ось знижувати – можуть. Втім, навряд чи хтось сьогодні стане знижувати ціни на газ, враховуючи скільки він коштує на європейському ринку.

Тому тариф “Місячний” сьогодні не актуальний у жодній компанії.

Зате багато постачальників пропонують своїм клієнтам сезонні тарифи на газ, коли весь опалювальний сезон можна платити за газ рівними частинами. Це дозволяє збалансувати щомісячні платежі і не доводити сім’ї до розорення у найхолодніші зимові місяці.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях