В Україні подорожчають продукти харчування – One News

В Україні подорожчають продукти харчування

Ціни на деякі види продуктів харчування в Україні продовжать зростати. Подорожчання на цей раз торкнеться найпопулярніших і незамінних товарів.

Економічний експерт Олексій Дорошенко розповів про те, що в Україні незабаром зростуть ціни на м’ясну продукцію. Зокрема, значно підвищиться вартість яловичини, оскільки поголів’я великої рогатої худоби скорочується як у нашій країні, так і за кордоном. Це загальносвітова тенденція, яка веде до підвищення цін на м’ясо на світовому ринку.

Цінник на борошно підвищився на 25 відсотків, при цьому, хліб подорожчав в середньому всього на 20 відсотків. Це означає, що найближчим часом вартість хліба продовжить рости обов’язково.

У той же час, упевнений аналітик, на українському ринку подешевшають курячі яйця і овочі нового врожаю. Вартість соняшникової олії, яка значно зросла в першій половині весни 2021 року, поки не знижується, але й зростати найближчим часом навряд чи буде.

В Україні подорожчають продукти харчування: хліб, м'ясо та яйця

За словами Олексія Дорошенко, українцям не варто сподіватися, що в найближчі роки ціни на продукти харчування в Україні будуть знижуватися. Такого не станеться, оскільки аграріям і фермерам доводиться покривати витрати на виробництво.Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях