В Україні виставлять на продаж 35 в’язниць, – Мін’юст – One News

В Україні виставлять на продаж 35 в’язниць, – Мін’юст

Перший об’єкт, який буде виставлено на прозорий аукціон, – Ірпінський виправний центр №132

Міністерство юстиції України спільно з Фондом державного майна має намір виставити на продаж 35 законсервованих в’язниць. Про це заявила заступниця міністра юстиції Олена Висоцька, передає Урядовий портал.

“У рамках “Великої приватизації в’язниць” плануємо виставити на прозорі аукціони майно 35-ти виправних закладів, що перебувають у “законсервованому” стані. Кожен з цих закладів вже припинив свою профільну діяльність. Утримувати закриті установи, які не виконують своєї функції, невигідно для держави, оскільки це мільйони гривень витрат щорічно”, – зазначила Висоцька.

За її словами, приватизація “законсервованих” виправних центрів не тільки позбавить державу збитків і забезпечить надходження до бюджету, а ще й дозволить будувати нові, сучасні виправні центри за європейським зразком, що покращить умови утримання в неволі.

До слова, перший об’єкт, який буде виставлено на прозорий аукціон, – Ірпінський виправний центр №132.

Нагадаємо, раніше міністр юстиції Денис Малюська повідомляв, що в Україні вперше в’язниця буде передана на приватизацію вже в березні 2021 року, а початок аукціону запланований на кінець лютого.Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях