Вартість газу в Україні можуть знизити вдвічі – до 5-6 гривень за кубометр – One News

Вартість газу в Україні можуть знизити вдвічі – до 5-6 гривень за кубометр

Влада України все частіше піднімають питання про зниження тарифів на газ для населення. Навіть в уже оголошених річних контрактах від облгазів і “Нафтогазу” ціна на блакитне паливо може бути знижена вдвічі.

Про те, що вартість газу в річних тарифах не є остаточною величиною, заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Відзначимо, що на сьогоднішній день ціни на газ в фіксованих тарифах варіюються від 7,8 грн до 13,5 грн за один кубометр. За словами глави Кабміну, якщо газ на єврохабах буде дешевшати, то українцям перерахують тарифи.

Найближчим часом планується “тарифне” засідання РНБО, на якому буде розглянуто детальний аналіз роботи структури власників всіх енергетичних і газових компаній в країні. На зустрічі будуть вивчені причини погіршення економічної ситуації в Україні через підвищення тарифів на комунальні послуги.

Крім того, аналітики вважають, що Юрія Вітренка не дарма заводили в “Нафтогаз”. Саме він давно домагався зниження цін на газ для населення в Україні, на відміну від свого попередника Андрія Коболєва.

Вартість газу в Україні можуть знизити вдвічі - до 5-6 гривень за кубометр

“Власне, для цього Вітренко і завели в” Нафтогаз “. Думаю, на першому етапі підпишуть нові договори з газовими компаніями, а з осені буде нарощування поставок газу” Укргазвидобування “, так як зараз цього ресурсу продається на ринку небагато – близько 800 млн кубів , а для того щоб набрати обертів, потрібен час”, – відзначає експерт Юрій Корольчук.

Аналітик упевнений, що найближчим часом тарифи на газ в Україні можуть бути знижені до 5-6 гривень за кубометр з урахуванням транспортування.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях