Від 30 до 200 тисяч: у Центрі протидії дезінформації розсекретили зарплати своїх п’яти працівників – One News

Від 30 до 200 тисяч: у Центрі протидії дезінформації розсекретили зарплати своїх п’яти працівників

За майже 4 місяці роботи Центру на зарплати його робітникам вже було виділено понад півмільйона гривень з бюджету.

У новому (та поки безрезультатному) Центрі протидії дезінформації працюють вже п’ять робітників. Окрім керівника Центру, штат розширився до заступників керівника, бухгалтера та навіть менеджера з міжнародної співпраці.

Вказано, що виплата заробітної плати працівникам Центру розпочалась з 9 червня, хоча запустився він фактично ще 7 травня. Таким чином за майже 4 місяці роботи Центру на зарплати його робітникам вже було виділено понад півмільйона гривень.

“Станом на 1 вересня в Центрі працює 5 працівників, оплата праці яких за період травень-серпень 2021 року становила 587 287 грн.”, – розповіли нам.

Так, керівникові Центру за весь період роботи було нараховано 299 906 грн. (з урахуванням податків).

Головний бухгалтер почав працювати у Центрі з 29 червня та вже встиг заробити 127200 грн на посаді. З того ж моменту у Центрі почав працювати менеджер з міжнародної співпраці департаменту адміністративно-господарського забезпечення. За цей час він встиг отримати 90870 грн зарплати.

Відносно новенькими у Центрі є Перший заступник керівника та заступник керівника – вони почали працювати в ЦПД від 12 та 13 серпня відповідно.

Першому заступнику при цьому нарахували вже 38133 грн зарплати, а заступнику – 31 177 грн.

Зауважимо, що перший заступник керівника за тиждень після призначення на посаду фактично очолив Центр протидії дезінформації, замінивши Поліну Лисенко, яка з 19 серпня пішла в декрет.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях