Гейтс назвав головні загрози людству – One News

Гейтс назвав головні загрози людству

Гейтс назвав головні загрози людству.

Гейтс ще в 2015 році заявив про ймовірність нової пандемії, спровокованої респіраторним вірусом, на зразок коронавірусу.

Засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс американський мультимільярдер назвав дві головні загрози людству після пандемії. Про це в неділю, 7 лютого, він заявив в інтерв’ю YouTube-каналі Veritasium.   Гейтс розповів, що людство не підготовлене до такого виклику, як зміна клімату.

Він зазначив, що щороку рівень смертності через  це буде “навіть більший”, ніж під час пандемії коронавірусу.   “Щорічно кількість жертв цієї проблеми може бути вищою, ніж та, з якою ми маємо справу зараз під час пандемії”, – підкреслив бізнесмен.   Другою загрозою підприємець назвав біотероризм. За його словами, ті, хто хочуть нашкодити людям, можуть створити вірус, тому ймовірність зіткнутися з цією проблемою вища в порівнянні з природними епідеміями.  

Гейтс додав, що мова може йти про респіраторний вірус. Людина, яка заразилася ним, може до пори до часу не знати про це, але при цьому буде заражати інших в громадських місцях, сказав бізнесмен.   Зазначимо, що Білл Гейтс розповів, чому 2021 рік буде кращим за 2020.   Також повідомлялося, що Білл Гейтс назвав глобальні зміни, які чекають світ після пандемії.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях