На Сент-Вінсенті почалося виверження вулкана, людей масово виселяють на інші острови – One News

На Сент-Вінсенті почалося виверження вулкана, людей масово виселяють на інші острови

У “червоній зоні” знаходиться понад 16000 осіб.

На східно-карибському острові Сент-Вінсент сталося виверження вулкана Ла-Суфрієр. Місцевий уряд почав термінову евакуацію людей на круїзні яхти та інші острови.

Про це повідомляє APnews з посиланням на CoastReporter.

Карибські чиновники з надзвичайних ситуацій заявили, що стовп попелу склав близько 6 кілометрів у висоту, який вітер розносить по всьому острову:

“За нашою інформацією можуть статися й інші вибухи, проте неможливо передбачити, чи варто нам готуватися до гіршого”, – заявила директор Сейсмологічного центру Університету Вест-Індії Ерусцілла Джозефа.

Повідомлення про евакуацію поширилися по острову ще в четвер. Тоді влада Сент-Вінсенту планувала розмістити 16000 населення “червоної зони” на борту круїзних лайнерів, відправити на прилеглі острови або перевезти на інші частини острова.

Однак пандемія коронавірусу значно ускладнює ситуацію, оскільки люди повинні пройти вакцинацію перед поселенням на круїзні яхти або інші острови.

Прем’єр-міністр Ральф Гонсалвес заявив, що вже веде переговори з лідерами інших островів, які входять в положення і розуміють екстреність ситуації. Багато притулків на Сент-Вінсент вже переповнені, але влада просить зберігати спокій і порядок.

Раніше APnews також повідомляв, всього декілька днів тому Україна підписала із державою Сент-Вінсент і Гренадіни про взаємні безвізові туристичні подорожі для громадян.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях