Принц Філіп залишив величезні статки: кому дістануться 40 млн доларів – One News

Принц Філіп залишив величезні статки: кому дістануться 40 млн доларів

Принц Філіп майже все життя жив коштом платників податків, що дозволило йому накопичити пристойну суму. У заповіті герцог Единбурзький вказав, кому і що належить. Цікаво те, що чоловік королеви Англії не залишив без уваги своїх робітників.

Зовсім недавно королівська сім’я Великобританії озвучила причину смерті принца Філіпа, однак розголошувати подробиці його заповіту не планує. Однак в ЗМІ потрапили повідомлення про те, що Його Високість залишив 30 мільйонів фунтів стерлінгів, а це більше ніж 42 мільйони доларів, своїм трьом найближчим робітникам.

За інформацією видання Hello! принц Філіп вирішив віддячити особистого секретаря бригадного генерала Арчі Міллера-Бейкуелле, пажа Вільяма Хендерсона і камердинера Стівена Н’єдожадло.

В останні роки найближчі співробітники чоловіка Єлизавети II постійно доглядали за ним, поки він жив в Вуд Фарм в Сандрінгемі. Саме там принц Філіп провів більшу частину часу після того, як пішов на пенсію у 2017 році у віці 96 років. А після і в Віндзорському замку, де герцог Единбурзький жив разом з Її Величністю з початку пандемії.

Принц Філіп залишив величезні статки: кому дістануться 40 млн доларів

Арчі Міллер-Бейкуелле і Стівен Н’єдожадло йшли разом з найближчими родичами на похоронній процесії

Арчі Міллер-Бейкуелле нерідко з’являвся на різних заходах замість принца, коли той не міг вийти з дому за станом здоров’я. Не стало принца Філіпа на початку квітня 2021 року. Він не дожив всього два місяці до свого сторіччя.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях