Ситуація критична: президенту знадобилося переливання крові – One News

Ситуація критична: президенту знадобилося переливання крові

Адвокати Саакашвілі заявили, що стан політика погіршується.

Затриманому колишньому президенту Грузії Михайлу Саакашвілі знадобилося переливання крові. Таке рішення прийняв особистий лікар політика на 22 день голодування, – пише видання “Новини Грузія». На даний момент стан вдалося стабілізувати.

“Коли я прийшов сюди, знав, що один з параметрів був досить поганим, тому зробив переливання … сьогодні криза вже пройдена. Стан кращий, ніж був”, – зазначив він.

Процедура пройшла успішно, незважаючи на те, що проводилася вона в невідповідних умовах – переливання було проведено лікарями пенітенціарного закладу і медиками чергового автомобіля «швидкої» допомоги.

“Ця медична кімната не призначена для цього, тому необхідно його лікування в лікарні”,- сказав особистий лікар Саакашвілі.

фото: twitter.com Mikheil Saakashvili

Варто нагадати, що Саакашвілі почав голодування відразу після свого затримання 1 жовтня в столиці Грузії, куди він таємно прибув з України. Опинившись в руках системи правосуддя, колишній президент оголосив себе політв’язнем.

Консиліум докторів, який сформували в Міністерстві здоров’я Грузії для оцінки стану Саакашвілі, дав рекомендацію для госпіталізації з метою профілактики, але, як зазначає грузинський омбудсмен Ніно Ломджарія, госпіталізувати громадянина України вийде лише при загрозі його життю.

Зазначимо, що Генпрокуратура Грузії заявила, що вирок Міхеілу Саакашвілі оскарженню не підлягає.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях