Слідом за США та Великобританією про евакуацію дипломатів заявили в Австралії – One News

Слідом за США та Великобританією про евакуацію дипломатів заявили в Австралії

Громадян Австралії просять переглянути свої плани та серйозно поставитися до особистої безпеки.

Влада Австралії почала евакуацію членів сімей своїх дипломатів з Києва на тлі зростання загрози нового вторгнення Росії в Україну. Про це повідомляє Sydney Morning Herald.

Також громадянам Австралії запропонували за можливості залишити територію нашої країни. Також уряд закликав своїх громадян відмовитися від відвідування України, якщо такий був у планах.

“Федеральний уряд закликає австралійців в Україні “поїхати зараз” через ситуацію з безпекою, а також починає відкликати членів сімей австралійських дипломатів, що базуються у столиці, Києві”, – пишуть журналісти видання.

При цьому наголошується, що консульські послуги “можуть бути обмежені через умови на місці”. У зв’язку з цим австралійців, які вирішили залишитися в Україні, просять переглянути особисті плани та зареєструватися у Міністерстві закордонних справ та торгівлі.

В Міністерстві закордонних справ відреагували на евакуацію американських дипломатів з України. Такий крок Держдепу США розцінюють як “передчасний”.

Слідом за Сполученими Штатами Америки Великобританія почала відкликати співробітників свого посольства в Україні. Пізніше стало відомо, що ще одна країна розглядає можливість евакуювати співробітників посольства з України.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях