У Німеччині стартувала сертифікація “Північного потоку – 2”: на це може піти чотири місяці – One News

У Німеччині стартувала сертифікація “Північного потоку – 2”: на це може піти чотири місяці

“Північний потік – 2” оштрафують, якщо газопровід введуть в експлуатацію без сертифікації.

Федеральне агентство Німеччини (Bundesnetzagentur) підтвердило той факт, що для початку процесу сертифікації газопроводу “Північний потік – 2” вже отримано всі необхідні документи.

Зазначається, що процес сертифікації повинен бути завершений протягом чотирьох місяців, починаючи з 8 вересня. За цей час агентство з мереж Bundesnetzagentur має переконатися, що газопровід не порушує Газову директиву Європейського Союзу.

Коли процес сертифікації газопроводу завершиться, агентство спрямує проект рішення щодо сертифікації до Єврокомісії, яка, в свою чергу, має надати вердикт щодо введення в експлуатацію “Північного потоку-2” протягом двох місяців після отримання документів.

За деяких умов період розгляду в ЄК може бути продовжено ще на два додаткових місяці, після чого німець агентство з мереж повинне буде врахувати позицію ЄК щодо газогону.

Якщо газопровід “Північний потік – 2” введуть в експлуатацію без наявності сертифікату від Bundesnetzagentur, це потягне за собою штраф. Водночас, рішення про введення газопроводу в експлуатацію ухвалюють інші відомства.

Варто зазначити, що російський газовий монополіст “Газпром” заявив, що перші поставки газу “Північним потоком – 2” можуть відбутися вже на початку жовтня. Не факт, що до цього часу “Північний потік – 2” отримає сертифікацію.Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях