Як українцям оформити матеріальну допомогу у Польщі – One News

Як українцям оформити матеріальну допомогу у Польщі

Понад 2 млн українців виїхали до Польщі, рятуючись від обстрілів російських військ, які в лютому вторглися в Україну. На польській землі біженцям надають різноманітну допомогу. Українці у Польщі можуть розраховувати і на матеріальну допомогу від ООН…

Допомога від ООН надається біженцям 3 місяці. Її розмір становить 700 злотих (близько 4900 гривень) на кожну особу. Гроші виплачуються щомісяця протягом 3 місяців.

Для отримання матеріальної допомоги від ООН необхідно зареєструватися. По СМС повідомляють про дату зустрічі та називається місце, де відбуватиметься зустріч. Нині є лише один такий центр – у Варшаві.

На зустріч із представниками ООН візьміть свій паспорт або інший документ, що засвідчує особу, а також документ, що підтверджує вашу дату в’їзду на польську землю. У дорослих має бути номер телефону польського оператора зв’язку.

Як українцям оформити матеріальну допомогу у Польщі

На матеріальну допомогу за програмою ООН можуть розраховувати українці, які в’їхали до Польщі з 24 лютого 2022 року, тобто, після початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях