Аеропорт “Київ“ закриють майже на рік заради європейського лоукостера Wizz Air – One News

Аеропорт “Київ“ закриють майже на рік заради європейського лоукостера Wizz Air

Голова ради директорів аеропорту “Київ” (Жуляни) Денис Костржевський повідомив про швидке закриття повітряної гавані на ремонт. Справа в тому, що київський аеропорт не може повноцінно приймати літаки базового європейського лоукостера Wizz Air.

В аеропорту “Київ” планують посилити і подовжити злітно-посадочну смугу, щоб зняти обмеження щодо прийому літаків Airbus A320 і A321, які використовує авіакомпанія-лоукостер Wizz Air.

За словами Костржевського, аеропорт “Київ” (Жуляни) закриють на ремонт в 2023-му році на 9 місяців, за цей час планується повністю демонтувати старе покриття на злітно-посадковій смузі, посилити її основу, а потім звести нове бетонне покриття. При цьому сама злітно-посадкова смуга буде збільшена в довжину на 460 метрів.

Аеропорт “Київ“ закриють майже на рік заради європейського лоукостера Wizz Air

Таким чином, аеропорт фактично отримає нову сучасну злітну смугу з надійним покриттям і загальною тривалістю в 2770 метрів.Нову смугу обладнають інструментальної системою посадки ILS категорії II ICAO, завдяки якій в аеропорту “Київ” повітряні судна зможуть здійснювати посадку при видимості 350 метрів.

За попередніми підрахунками ремонтні роботи обійдуться в 2,5 – 5 млрд грн. Частину коштів залучать із держбюджету і бюджету української столиці, а також може бути використано змішане фінансування із залученням приватних інвестицій.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях