Міністр освіти Шкарлет заявив, що ніяких порушень в дисертації Киви немає – One News

Міністр освіти Шкарлет заявив, що ніяких порушень в дисертації Киви немає

Міністерство освіти і науки України, до цього часу, не отримало ніяких скарг на порушення в дисертації народного депутата від “ОПЗЖ” Іллі Киви. Міністр освіти Сергій Шкарлет запевняє, що фахівці відомства та експертна рада зроблять професійну експертизу цієї дисертації.

Ніяких заперечень з приводу дисертації Киви в Міносвіти не надходило і порушень в ній немає. Про це напередодні заявив в ексклюзивному інтерв’ю “Радіо Свобода” міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

“Ось, сьогодні документи зайшли до Міністерства освіти на експертизу. Я точно впевнений, що фахівці міністерства і експертна рада зроблять професійну експертизу цієї дисертації. А далі будемо вирішувати на підставі фактів. Заперечень в Міносвіти взагалі не надійшло. І навіть сьогодні, коли справа в щодо дисертації надійшло, ніяких фактів, нічого немає. Опір яке? У соцмережах? Ну, воно завжди. Якщо у кого є якісь підтвердження одного, другого, третього, офіційно людина повинна підписатися, що у нього є, не просто з соцмереж кинути знеособлену інформацію, адже це анонімка об’єктивно “, – заявив Шкарлет.

Водночас, журналіст проекту Bihus.Info Данило Мокрик повідомив, що заява про порушення було передано в Міносвіти через кілька днів після захисту Кивою дисертації. Редакція отримала відповідь, що відомості будуть враховані.

“Міністр освіти Шкарлет просто бреше. Про дисертацію Киви. Він сказав, що Міносвіти не отримало ніякої інформації про порушення в дисертації. Це – брехня. Через кілька днів після захисту, ми з юристами BIHUS.Info направили в МОН заяву, в якому вказали на основні порушення в дисертації. З Міністерства отримали відповідь, що відомості будуть враховані”, – написав він у соцмережі Facebook.

Раніше Шкарлет звинуватив ЗМІ в упередженості, заявивши, що чужий текст у своїй роботі виділяв квадратними дужками. Крім того, він переконаний, що посилатися в статтях повинен тільки на джерело. Також ASPI news повідомляло, що Шкарлет назвав термін відкриття Президентського університету майбутнього.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях