Насті Каменських 34 роки: Потап зворушливо привітав дружину з днем народження – One News

Насті Каменських 34 роки: Потап зворушливо привітав дружину з днем народження

Настя Каменських, безумовно, щаслива жінка, адже з нею завжди поруч мама, вірні друзі і люблячий чоловік. Вони, як ніхто інший, підтримають її в найважчі життєві ситуації, і розділять з нею радості в щасливі моменти. Як, наприклад, сьогодні. 4 травня відомій українській співачці виповнилося 34 роки, і вона активно приймає вітання від рідних, близьких, колег і фанатів.

В особистому акаунті в Інстаграм чоловік зірки поділився раніше неопублікованим фото співачки. У кадрі Настя Каменських з’явилася у весільній сукні: красивому мереживному вбранні з ефектною зоною декольте. Її волосся уложене в елегантну зачіску, прикрашену фатою, а в макіяжі зроблений акцент на очах.

На честь дня народження коханої дружини Потап написав для неї прекрасні слова:

“Очі – Агати. Губи – травень. Ти зіткана з тисячі стежок в рай. Я – Кастл твій, вбережу від штормів зухвалих. Ти як за Кам’яним муром, Моя Каменських. Я люблю тебе. З днем народження”

На таке прекрасне привітання Настя просто не могла не відповісти, написавши в коментарях: “Ти – любов”.

Насті Каменських 34 роки: Потап зворушливо привітав дружину з днем народження

До привітань приєднався кум Насті Каменських і Потапа. Юрій Горбунов написав: “Вітаю!! Будь щасливою і ще більш успішною”. А Леся Никитюк пожартувала, попросивши Олексія Потапенка написати і їй такий само вірш. У день свого народження Настя Каменських випустила нову серію свого реаліті “Дівчата рулять”. Співачка показала, який приємний сюрприз їй на день народження зробив коханий чоловік, подруги і мама.

“Я не планувала знімати спешл до свого дня народження. Цього ранку я тільки повернулася з концерту, дуже втомилася від довгого перельоту і хотіла тільки одного: скоріше в душ і спати. Але Льоша, звичайно, вміє дивувати. З порога він оголосив мені, що підготував сюрприз, і відвів мене на студію. А там … “- зазначила в публікації зірка.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях