Одеський «слуга народу» раптово поміняв переконання – One News

Одеський «слуга народу» раптово поміняв переконання

Ідеологічні метання нардепа Артема Дмитрука викликають подив. Підтримавши присвоєння звання Героя України члену дивізії СС «Галичина» Михайлу Мулик, він відмовився голосувати за постанову, яка визначає Революцію Гідності як один з ключових моментів української держави та виразом національної ідеї свободи, передає One News.

«Треба сказати, що весь проект постанови – не більше ніж банальний піар на смертях жертв євромайдану та потрібен Зеленському тільки з однією метою – це спроба підняти рейтинг серед представників «патріотичної» громадськості. Свій «полуватний» і помірний електорат Зеленський зберегти не зміг, і зараз намагається красти шанувальників у Порошенка, що виглядає досить жалюгідно, оскільки красти у Порошенка в цьому плані вже давно практично нічого».

Як результат, переважна більшість «слуг» проголосували «за», але не Дмитрук, який останнім часом все частіше робить ставку на «ватників» та взагалі ходять чутки, що разом з Леоновим милить лижі зі «слуг» до ОПЗЖ. Інша справа, що сильно наперед про свої дії він планувати не звик, а тому виглядає його позиція досить хаотично: спочатку репост завзятого «ватника» і «сепара» екс-нардепа Євгена Філіндаша, потім раптово голосує за присвоєння звання Героя України члену дивізії СС «Галичина» Михайлу Мулику. Здавалося б, після Мулика логічно проголосувати за визнання перемоги євромайдану, але Дмитрук раптово його морозить. 

Судячи з усіх цих хаотичних рухах, вибір для Дмитрука ще ніколи не був такий складний, як зараз, у зв’язку з чим він може втратити одночасно усі частини своїх і так нечисленних прихильників.

Нагадаємо, що у вересні 2020 року Артем Дмитрук розкритикував мера Геннадія Труханова, згадав проблему незаконних будівництв у місті та питання масового розпродажу комунальної власності. Зокрема, нардеп знову згадав про багатоповерхівки «Альтаїр», де, за його словами, в черговий раз хочуть продати землі, а школи та садочки не побудували.

Мер Одеси відреагував на критику своєрідно, порівнявши Дмитрука з аніматором. Але сам по собі факт цього виступу говорить багато про що. Річ у тому, що одеські ЗМІ й місцеві телеграм-канали останнім часом активно обговорюють особливості поведінки Дмитрука, який обрався до Верховної Ради під прапорами президентської партії «Слуга народу».


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях