Погода 23 жовтня влаштує українцям сонячну суботу: нагріємося хоч на вулиці – One News

Погода 23 жовтня влаштує українцям сонячну суботу: нагріємося хоч на вулиці

Прогноз погоди на вихідний день порадує багатьох українців, в країні очікується сонце і тепло.

У суботу, 23 жовтня, погода в країні обіцяє бути сонячною на більшій частині території країни. Незначні опади очікуються в східних і південних регіонах, але без істотного похолодання.

Як повідомляє Укргідрометцентр, у західних областях – від +10 до +14 градусів, вночі температура триматиметься в межах від +3 до +8 градусів.

У центральних областях температура вдень від +12 до +16 градусів, вночі – від +5 до +10 градусів.

У північних областях цього дня температура повітря вдень триматиметься в межах від +10 до +14 градусів, а вночі – від +4 до +7.

У східних регіонах – вдень від +13 до +17, вночі – від +6 до +12. На півдні температура повітря – від +15 до +21 градусів вдень, нічна – до +12 градусів.

Погода на 23 жовтня, фото Укргідрометцентр

“Дощі в суботу можливі – від Харківщини, Сумщини через центральну частину до Одещини. Може зачепити вологою Волинь, Рівненщину, північні райони Київщини та Чернігівщини. Пізно ввечері завтра – на Луганщині та Донеччині також невеликі дощі. Хто не потрапив у цей перелік – без опадів”, – написала синоптик Наталка Діденко у Facebook.

Народний прогноз погоди на 23 жовтня в Україні

23 жовтня відзначається день пам’яті преподобного Амвросія Оптинського. У цей день наші предки спостерігали за місяцем – його роги погоду передбачали: “роги місяця вказують в ту сторону, звідки бути вітрам”. Якщо роги на північ – бути швидкої зими і сніг ляже посуху; на південь – швидкої зими не чекай, буде сльота до Казанської (4 листопада).ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях