ПриватБанк закриває свої відділення: у клієнтів залишилося два дні – One News

ПриватБанк закриває свої відділення: у клієнтів залишилося два дні

ПриватБанк закриває всі свої відділення. Українцям, у яких залишилися невирішені питання з банком, потрібно встигнути вирішити їх за два дні – вівторок і середу. З четверга всі відділення ПриватБанку припиняють роботу.

У ПриватБанку був вибір – закриватися чи ні, але керівництво вирішило припинити роботу всіх відділень на довгі чотири дні. Протягом довгих жовтневих вихідних, з 14 по 17 жовтня, ПриватБанк, втім, як і інші українські фінустанови, не працюватиме.

НБУ ні до чого не змушував банки, а просто рекомендував їм зробити всі чотири дні неробочими. І всі банки, і державні, і комерційні, дружно почули пораду регулятора і вирішили гарненько відпочити.

При цьому всі банкомати, обмінники і термінали будуть працювати, як і раніше. Всі міжбанківські операції, здійснювані через СЕП (Систему електронних платежів), пройдуть за датою 18 жовтня. Отже, якщо клієнтам ПриватБанку, а також Ощадбанку, Альфа-Банку, ПУМБ, Райффайзен Банку та інших необхідно в найближчий день зробити якісь платежі через касу, взяти у банку довідку або щось з’ясувати у банку, то краще поквапитися це зробити за вівторок-середу.

ПриватБанк закриває свої відділення: у клієнтів залишилося два дні

До того ж слід пам’ятати, що в деяких відділеннях середа, 13 жовтня, як передсвятковий день, може бути короткою, і відділення закриють на годину раніше. Тому краще всі відвідування ПриватБанку та інших банків запланувати собі на першу половину дня.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях