Російські окупанти на Донбасі заблокували роботу більшості пунктів пропуску – One News

Російські окупанти на Донбасі заблокували роботу більшості пунктів пропуску

Щоденно перетнути лінію розмежування можна лише через один КПВВ, зазначили в МВС.

Російські окупанти продовжують повністю блокувати рух на п’яти з семи контрольних пунктів в’їзду/виїзду на сході України.

Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

Зазначається, що, відповідно до рішення Командувача операції Об’єднаних сил, усі КПВВ відкриті для пропуску через лінію розмежування. Контрольні пункти функціонують щоденно з 08.00 до 16.00. При цьому окупанти продовжують повністю блокувати рух на п’яти з семи дорожніх коридорів.

За інформацією МВС, щоденно пропуск через лінію розмежування здійснюється лише в “Станиці Луганській”. За тиждень інтенсивність перетину лінії розмежування зменшилась на 9%. Всього за вказаний період через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшли 6 тис. 553 особи, а на контрольовану територію – 5 тис. 512 осіб.

Навпроти КПВВ “Новотроїцьке” окупанти здійснюють пропуск тільки окремих громадян двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю. У ці дні лінію розмежування в контрольному пункті перетнули 424 особи та 84 транспортні засоби до тимчасово окупованої частини Донеччини, водночас 292 особи та 72 транспортних засоби проїхали на підконтрольну українській владі територію.

Через КПВВ “Щастя” проїхали 3 вантажних автомобілі з гуманітарним вантажем від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Для населення тимчасово окупованої території України доправлено будівельні матеріали, товари медичного призначення та комп’ютерну техніку загальною вагою понад 28 тонн.

Також у міністерстві нагадали, що уряд 29 грудня 2021 року скасував вимогу щодо самоізоляції для осіб, які виїжджають з тимчасово окупованої території через КПВВ.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях