Управління глобальною торгівлею з BAS – One News

Управління глобальною торгівлею з BAS

Рішення BAS Управління торгівлею забезпечує глобальну видимість, необхідну для швидкого доставляння продуктів клієнтам через різні канали. Отримайте цінні дані про чергу постачання, які підтримують пошук джерел, логістику, управління, комплаєнс і фінанси.

Автоматизуйте глобальний ланцюг поставок

Ми живемо у світі, де споживачі мають великий вплив на роздрібну торгівлю. З їхніми постійно мінливими потребами, очікуваннями та швидкою купівельною спроможністю споживачі чинять величезний тиск на роздрібних торговців, щоб вони діяли швидко. Але ця потреба у швидкості часто заважає їхнім результатам.

Поспішаючи йти в ногу зі змінними споживчими тенденціями, роздрібні торговці стають жертвами логістичних та нормативних помилок у всьому ланцюжку постачання, що ще більше ускладнює доставляння продуктів на ринок вчасно та в межах бюджету. Тепер лідери ринку можуть боротися з цими викликами, зробивши цифрову версію логістичного ланцюга стратегічним пріоритетом.

Багатопрофільна платформа BAS Малий бізнес робить глобальну торгівлю простою й ефективною. Взаємодія в усій мережі постачає високоякісні дані протягом усього життєвого циклу продукту в рішення BAS, яке потім використовується для підтримки можливостей, включаючи пошук, логістику, фінанси, відповідність та управління.

Показники рентабельності інвестицій у глобальне управління торгівлею:

  • зниження запасу безпеки на 5%;
  • скорочення часу створення замовлення на 99%;
  • 97,5% вчасного надання заяв до регулювальних торговельних органів;
  • на 20% покращення часу транспортування продукту;
  • підвищення продуктивності на 25%.

Можливості управління глобальною торгівлею

Платформа BAS надає можливість пошуку постачальників у поєднанні з традиційними можливостями, такими як логістика та бюджет. Пошук дозволяє роздрібним торговцям керувати своїми постачальниками продукції з метою спрощення переговорів із постачальниками та вибору продуктів, оцінки вартості та інших параметрів.

Управління замовленнями на закупівлю

Можливості управління поєднують дані про джерела та проектування з фінансовою динамікою торгівлі, щоб отримати повну оціночну вартість продукту. Ця видимість дозволяє роздрібним торговцям підвищити націнку, встановити умови оплати, умови постачання та контейнеризацію з партнерами по логістичному ланцюгу.

Логістика

BAS Управління торгівлею надає організаціям наскрізну видимість ланцюга постачання, від виробництва та складу відправлення до складу отримання та доставлення до розподільного центру.

Це зменшує складність й забезпечує інтелектуальне визначення пріоритетів, щоб оптимізувати рівень запасів та мінімізувати витрати на демередж й потребу в страхових запасах.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях