Як вибрати мотоцикл новачкові – One News

Як вибрати мотоцикл новачкові

Якщо планується придбання мотоцикла, необхідно вивчити види цього транспортного засобу, розглянути їх особливості. Також слід вирішити, для яких цілей купується байк, якими дорогами людина їздитиме. Рекомендується докладно розглянути, як вибрати мотоцикл, зважити всі «за» та «проти», й тільки потім робити покупку.

На що звернути увагу під час вибору мотоцикла

Для початку слід вивчити види мотоциклів та їх назви, підібрати потрібну модель. Якщо байк перший, можна зупинитися на класичному варіанті. Важливий чинник, на який варто звернути увагу – зріст людини. Висота по сідлу буває різною, наприклад, кросові байки та ендуро-мотоцикли мають високий кліренс. Ознайомитись можно на сайті https://mototek.com.ua/uk/.

Це виправдано тим, що пілот майже завжди стоїть над засобом, а ногою «ловить» його виключно на крутих поворотах. При цьому в умовах міста це буде незручно, оскільки переходи, світлофори та перехрестя змушують зупинятися. Добре, якщо пілот твердо стоятиме двома ногами на асфальті, бо це безпечно.

Інше питання, як вибрати мотоцикл по зросту. Необхідно орієнтуватися на висоту по сідлу та на свої дані. Можна додатково проконсультуватися з фахівцем та дізнатися у нього, чи підійде конкретна модель для певного зросту.

Також потрібно розібратися, як обрати мотоцикл за вагою. Новачкам не слід купувати надто важкі моделі з довгими колісними базами. Ідеальним співвідношенням ваги вважається 1/3. Тобто вагу пілота потрібно помножити на 3. Саме стільки має важити мотоцикл, щоб ним було зручно керувати.

Як вибрати мотоцикл новачкові

Нерідко люди не знають, як вибрати перший мотоцикл, бо немає досвіду у цій справі. Для початку потрібно ознайомитися із загальними рекомендаціями та дослухатися до них.

Коли потрібен мотоцикл для початківців, слід розібратися, який вибрати. Якщо людина не має досвіду водіння, краще зупинитися на моделях з об’ємом до 300 кубів. Вони швидкі, а витрата бензину невелика. Спочатку цього вистачить. Брати 600 кубовий байк новачкові не рекомендується, тому що він дуже швидко розганяється та різко гальмує. Для керування потрібен досвід, інакше аварій не уникнути.

Якщо людина планує їздити у місті, то транспортний засіб має мати деякі особливості. Байк має бути маневровим й добре керованим, рекомендована висота по сідлу – середня чи низька. Ці моменти потрібно врахувати, щоб було зручно їздити містом.

Для подорожей краще придбати байк із великим паливним баком, щоб від заправки до заправки можна було проїхати 400-500 км. Має бути м’яка підвіска, помірно високий кліренс, гарний захист від вітру. В ідеалі – наявність ABS, оскільки це підвищує безпеку. Всі ці моменти потрібно врахувати, щоб потім не довелося шкодувати про покупку.

Корисні поради при виборі мотоциклу з рук

Безпечніше купити новий мотоцикл у перевіреному салоні, тому що вдасться уникнути багатьох неприємностей. Якщо доводиться купувати з рук, треба уважно прочитати документи, звірити заявлений рік випуску із реальним. Варто спитати, скільки було власників, чому продають. Потрібно вивчити вигляд, подивитися, чи є сліди від падінь.

Важливо перевірити бензобак на відсутність іржі, оглянути рами на наявність слідів зварювання. В нормі мотоцикл заведеться без попереднього прогріву, звук двигуна повинен бути рівним.

Якщо ретельно перевірити байк та врахувати вищезазначені моменти, вдасться не допустити помилок. В цьому випадку покупка виявиться вдалою, й ви отримаєте від покупки тільки задоволення.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях