Кремінь виправдався за пропозицію поїхати незадоволеним “українізацією”: Говорив про повагу до країни – One News

Кремінь виправдався за пропозицію поїхати незадоволеним “українізацією”: Говорив про повагу до країни

При цьому мовний омбудсмен не відповів на питання – чи довіряє він КСУ, чиє рішення щодо мовного закону вважає “крапкою” в питанні.

Мовний омбудсмен Тарас Кремінь виправдався за пропозицію “покинути Україну” тим, кого не влаштовує його діяльність і “українізація”. Він заявив, що мова йде, в першу чергу, про повагу до країни.

Про це уповноважений із захисту держмови заявив в ефірі “Хард з Влащенко”.

Він зазначив, що мова йшла не про заклики покинути Україну, а про повагу до неї.

“Всі хто дивився це інтерв’ю звернули увагу на те, що насправді розмова йшла трошки про інше. Говорилося, що передусім треба поважати країну, в якій ми мешкаємо, закони, які діють, Конституцію та ті рішення, які сьогодні стоять на порядку денному. Тобто повага до України починається з поваги до законів та Конституції”, – сказав Кремінь.

При цьому він додав, що сам закон Конституції не суперечить і нагадав про рішення КСУ в цій справі.

“Коли я чую дебати щодо мовного питання, я завжди запитую: якщо вас не влаштовує щось в державі Україна, якщо ви проти Конституції, якщо ви дозволяєте собі говорити, що Конституційний суд виніс не конституційне рішення, про що можна говорити далі?” , – сказав Кремінь.

Ведуча запитала, а чи довіряє омбудсмен КСУ після того, як вже півроку всі представники влади закликають робити навпаки, заявляючи, що він корумпований та виносить неправомірні рішення. Кремінь на питання не відповів, але сказав, що дискусій з цього питання немає.

“Щодо рішення КСУ щодо закону про мову дискусії немає, поставлена крапка. І обговорень бути не може”, – резюмував омбудсмен.

В ході розмови він також уточнив, що не є прихильником відправки тих, хто не погоджується з мовним законом. Але зауважив, що “поважати рішення КСУ потрібно”.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях