Лазебна пояснила, кому підвищать пенсії до 7000 – One News

Лазебна пояснила, кому підвищать пенсії до 7000

Міністр розповіла, кому не варто очікувати подібного підвищення пенсії.

Міністр соціальної політики Марина Лазебна пояснила, коли та кому пенсії можуть підвищити до 7000 гривень. Міністр підкреслила, що подібне підвищення пенсій в Україні стане можливим при введенні накопичувальної пенсійної системи, а розмір середньої пенсії у 7000 гривень вона отримала, взявши для розрахунку мінімальний внесок у 300 гривень з українця, що працює, та 300 гривень з його роботодавця.

Лазебна підкреслила, що, згідно з розрахунком при мінімальному внеску при виході на пенсію, українці зможуть отримувати доплату до солідарної пенсії у розмірі 3200 гривень. Зараз розмір середньої пенсії складає 3500 гривень. Тобто загальна пенсія може бути на рівні близько 7000 гривень.

«Ми можемо, вводячи другий рівень, навести порядок у солідарній системі. Ми можемо вийти на 7000 гривень», – зазначила міністр.

Також Лазебна уточнила, що накопичувальна система вводиться для більш молодих українців. Тобто тим, хто зараз вже отримує пенсію, розраховувати на подібне підвищення не варто.

Однак міністр підкреслила, що Мінсоцполітики працює над упорядкуванням прожиткового мінімуму, адже зараз є реальний й розрахунковий, який вдвічі нижче реального. Це дозволить підвищити пенсії для нинішніх пенсіонерів, які взяти участь у накопичувальній системі вже не зможуть.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Марина Лазебна анонсувала зростання пенсій в 1,5-3 рази й ліквідацію дефіциту ПФУ. Також повідомлялося, що прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що питання впровадження накопичувальної пенсійної системи в Україні знаходиться на фінальній стадії.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях