На дорогах України знову включать камери автофіксації швидкості – One News

На дорогах України знову включать камери автофіксації швидкості

На українських дорогах, де дозволяє ситуація з безпекою, найближчими днями знову включать камери автофіксації порушень GLH. Про це повідомив міністр МВС Денис Монастирський.

За його словами, така необхідність назріла через те, що збільшилася кількість ДТП через перевищення водіями дозволеного швидкісного режиму руху.

Рішення про якнайшвидше відновлення роботи в областях камер автофіксації порушень правил дорожнього руху, які були відключені після початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, ухвалили у зв’язку із масштабною ДТП у Рівенській області.

На дорогах України знову включать камери автофіксації швидкості

Нагадаємо, 3 травня під Рівно сталася дорожня аварія за участю мікроавтобуса, легкового автомобіля та автобуса, який перевозив біженців до Польщі. В результаті загинули 38 людей, це переважно пасажири автобуса.

Раніше очікувалося, що з 2022 року камери автофіксації порушень правил дорожнього руху фіксуватимуть не лише перевищення швидкості, але також виїзд на смугу зустрічного руху та проїзд на червоний сигнал світлофора. Проте, через війну цього не сталося.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях