Обшарпані стіни та дірки у стелі – українська призерка Олімпіади показала стан лікарні для спортсменів у Харкові – One News

Обшарпані стіни та дірки у стелі – українська призерка Олімпіади показала стан лікарні для спортсменів у Харкові

Обстеження у цій лікарні проходять не лише місцеві спортсмени, а й уся збірна із синхронного плавання.

Українська спортсменка-синхроністка Аліна Шинкаренко показала жахливі умови, за яких деякі спортсмени проходять планові огляди. Йдеться про Обласний лікарсько-фізкультурний диспансер у Харкові.

Будівля, розташована за адресою Московський проспект, 197д, є лікарнею, в якій планові огляди проходять усі місцеві спортсмени. І на фотографіях, і на опублікованих відео можна побачити, що у цій медустанові можна не лише проводити огляди, а й знімати фільми жахів.

Аліна Шинкаренко показала обдерті стіни та дірки у стелі, де можна побачити дерев’яні перекриття. Та й облаштування кабінетів на знімках мову не повернеться назвати комфортною. Причому, за словами Шинкаренка, вона разом з іншими українськими синхроністками проходила огляд у цій лікарні та торік.

“Нам казали, що зроблять ремонт і все буде добре. Але, як бачите, через рік там нічого не змінилося”, – обурилася Аліна.

Враховуючи, що за цей рік наші синхроністки встигли виграти “бронзу” на Олімпійських іграх у Токіо, неприємне враження посилюється. Мало того, у цій лікарні, крім спортсменів, також бувають і звичайні люди.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях