Олександр Усик показав рідкісне фото зі старшим сином – One News

Олександр Усик показав рідкісне фото зі старшим сином

Олександр Усик взяв свою сім’ю у відпустку. Успішний український боксер похвалився фотографією з аеропорту, опублікувавши рідкісне фото зі старшим сином Кирилом.

Непереможений український боксер-професіонал, що виступає в першій важкій і важкій вагових категоріях, не тільки успішний спортсмен, але ще і зразковий сім’янин, люблячий чоловік і турботливий батько. Сім’я для Олександра Усика найголовніше в житті. Після тренувань і боїв він поспішає в свій дім, де його чекають дружина Катерина та троє дітей.

З дружиною Олександр живуть за правилом “любов любить тишу”. Катерина навіть закрила свій особистий аккаунт від публіки, щоб ділитися сімейними моментами тільки з рідними і близькими. Дівчина не дає інтерв’ю і не з’являється на світських заходах.

Олександр Усик показав рідкісне фото зі старшим сином
Олександр Усик показав рідкісне фото зі старшим сином

В особистому акаунті в Інстаграм Олександр Усик показав рідкісні сімейні фото. У кадрі 34-річний спортсмен постав разом зі своїм старшим сином, 8-річним Кирилом. Хлопчик одягнений в спортивний костюм, тримає в руках гаманець і телефон, поруч з ним стоїть валіза із зображенням персонажа “Тачок”, а на шиї надіта подушка. Обличчя дитини боксер закрив прапором України.Після цього він поділився Селфі з дружиною, зробленим на борту літака. Катерина одягнена в білу футболку, прибрала волосся в хвіст і відмовилася від макіяжу. Зоряна родина вирушила у відпустку до Хорватії, місто Задар.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях