Ощадбанк похвалився перед своїми клієнтами рекордним прибутком: зросли доходи від процентів – One News

Ощадбанк похвалився перед своїми клієнтами рекордним прибутком: зросли доходи від процентів

Ощадбанк отримав за перше півріччя поточного року операційний прибуток у розмірі 3,3 мільярда гривень, якого в нього ще ніколи не було за підсумками перших півріч. Однак при цьому його чистий прибуток скоротився через те, що відбулася переоцінка цінних паперів.

Про це йдеться у звіті, опублікованому прес-службою Ощадбанку.

Через переоцінку цінних паперів чистий прибуток банку зазнав збитку у 2,8 мільярда гривень. Таким чином, з урахуванням різниці між операційним прибутком і збитками від переоцінки паперів, чистий прибуток Ощадбанку за підсумками першого півріччя склав 513 мільйонів гривень.

Для порівняння: у першому півріччі минулого, 2020, року розмір операційного прибутку склав лише 300 мільйонів гривен. Це в 11 разів менше цьогорічного показника. Банкіри пояснюють такий феноменальний цьогорічний результат зростанням доходів від процентів і комісії.

Ощадбанк похвалився перед своїми клієнтами рекордним прибутком: зросли доходи від процентів

Зокрема, сума чистого процентного доходу за перше півріччя 2021 року склала майже 6 мільярдів гривень. Це на 2,6 мільярда вище річного показника. При цьому сума чистого комісійного доходу перевищила 3 мільярди, і виявилась майже на 1 мільярд більшою порівняно з підсумками першого півріччя минулого року.

Ощадбанк збільшив свій кредитний портфель на 6,2 мільярда гривень у річному вимірі (це майже на 10%), і зараз він становить 69,5 мільярда гривень. При цьому упродовж першого півріччя Ощадбанк скоротив частку проблемних кредитів на 9%: з 51 до 42%. В абсолютних цифрах це становить 5,6 мільярда гривень.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях