ПриватБанк змінив правила використання пластикових карт для всіх клієнтів – One News

ПриватБанк змінив правила використання пластикових карт для всіх клієнтів

ПриватБанк оголосив про зміну правил використання банківських карт на всій території України. Клієнти держбанку зіткнуться з труднощами при переказі грошей з карти на карту.

Як повідомили в ПриватБанку, нові правила були впроваджені в рамках закону про фінансовий моніторинг, в іншому випадку, банк не зміг би продовжити обслуговування клієнтів. Відповідно до Закону України № 361-IX від 06.12.2019 та Постанови НБУ № 65 від 16.05.2020, які були прийняті в якості протидії хабарництву, операціями з відмивання грошей і фінансування тероризму, українцям доведеться дотримуватися нових правил при здійсненні грошових переказів.

ПриватБанк змінив правила використання пластикових карт для всіх клієнтів

1. При поповненні бізнес-карти на будь-яку суму в додатку Приват24 або терміналі самообслуговування система ПриватБанку автоматично переадресує клієнта на сторінку поповнення поточного рахунку одержувача. Тут потрібно буде ввести у відповідні поля всі обов’язкові реквізити, включаючи IBAN.2.

Якщо сума платежу на карту ПриватБанку з карт інших банків перевищує 30 000 гривень в місяць, то такий платіж буде заблокований. Такі переклади потрібно буде поповнювати тільки через IBAN-номер поточного рахунку клієнта Приватбанку. Зазначені правила будуть діяти для поповнення всіх видів бізнес-карт ПриватБанку.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях