Соняшникову олію продаватимуть за ціною оливкової: в Україні знову дорожчають продукти – One News

Соняшникову олію продаватимуть за ціною оливкової: в Україні знову дорожчають продукти

В Україні продовжують дорожчати продукти харчування. З початку травня 2021 підвищилися ціни на соняшникову олію, яка вже коштує майже так само, як оливкова. Зростає вартість овочів, цукру, молочної продукції та круп.

У супермаркетах і на ринках України 1 літр соняшникової олії коштує від 58 до 68 гривень, тоді як більш дорога оливкова олія коштує від 79 гривень. Різниця в ціні не така вже й суттєва на сьогоднішній день. Якщо тенденція до підвищення вартості соняшникової олії продовжиться, то вона скоро коштуватиме дорожче оливкової.

З приходом травня в Україні подорожчали огірки, за які продавці просять від 65 до 80 грн/кг. Кілограм помідорів коштує в межах 35 – 50 грн, черрі – 60 грн. Молода капуста продається за цінами від 35 до 50 грн/кг, залежно від місця продажу.

Соняшникову олію продаватимуть за ціною оливкової: в Україні знову дорожчають продукти

На територію України на початку останнього місяця весни 2021 завезли велику партію молодої картоплі з Єгипту, в середньому цінник на овоч досягає 25 грн.Вартість цукру в порівнянні з цінами осені 2020 року зросла вдвічі, зараз даний продукт реалізується за ціною від 28 до 32 грн/кг.

Літр молока обходиться українським споживачам до 33 грн/л, а ціни за десяток яєць досягають майже 40 гривень, 200-грамова пачка вершкового масла коштує близько 40 – 55 грн, а тверді сири середньої цінової категорії подорожчали до 210 грн за кілограм.

Гречана крупа в залежності від виробника і супермаркету коштує від 32 до 62 гривень за один кілограм, рис – до 29 грн/кг, ячна крупа – 24 грн/кг, макарони-рожки – до 25 грн за кг, борошно коштує 35 гривень за два кілограма.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях