У додатку “Дія“ запустять можливість отримання важливої для багатьох українців довідки – One News

У додатку “Дія“ запустять можливість отримання важливої для багатьох українців довідки

У додатку “Дія” громадяни України зможуть згенерувати та отримати важливу довідку. З метою оформлення цього документа раніше українцям доводилося вистоювати довгі черги, тепер довідку можна отримати лише за кілька хвилин, не виходячи з дому.

Мільйони громадян України змушені були виїхати за кордон, щоб урятувати свої життя від війни. У країнах Євросоюзу більшість українських біженців прагнуть знайти роботу, щоб забезпечити собі та близьким гідний рівень життя. Щоб допомогти переселенцям у отриманні необхідних довідок, у програмі “Дія” незабаром з’явиться нова опція.

У прес-службі Міністерства внутрішніх справ України повідомили, що процедура видачі довідок українцям, котрі хочуть тимчасово працевлаштуватися за кордоном, стала набагато простішою. Додаток “Дія” дозволяє усунути зайві бюрократичні формальності.Так, українські переселенці, які планують заробляти на приватному візництві в Польщі, Чехії та інших країнах Європи, зможуть згенерувати довідку про відсутність судимості у додатку Дія. Також ця опція працює на сайті https://vytiah.mvs.gov.ua/app/landing. Достатньо пройти за адресою та виконати всі необхідні кроки.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях