У Києві впали ціни на оренду житла: хто може розраховувати на знижку від орендодавця – One News

У Києві впали ціни на оренду житла: хто може розраховувати на знижку від орендодавця

Ціни на орендоване житло у Києві за останні два місяці впали на 50%. На сьогоднішній день до столиці приїжджає дедалі більше переселенців зі східних областей України, а також повертаються додому місцеві жителі. Віце-президент Асоціації професійних управителів нерухомістю Анатолій Топал розповів, як нові тенденції вплинули на вартість квартир у столиці.

За словами експерта, квартиру в спальному районі Києва, яка до війни коштувала 10 тис. грн., зараз можна зняти за 6000 грн на місяць.

Власники житла у воєнний час встановлюють тариф на оренду на кілька місяців, а не на рік. Це означає, що через деякий час ціна почне зростати. Багато орендодавців роблять знижки на оплату комуналки, хтось селить у себе переселенців майже безкоштовно. Орендарі не налаштовані винаймати одну квартиру тривалий час, адже постійно знаходяться вигідніші варіанти.

Довоєнні ціни на житло кияни повернуть лише після завершення бойових дій, запевняє експерт.

Ринок оренди у всіх великих містах, де немає бойових дій, поступово оживає. При цьому, до липня, навіть при врахуванні спокійної військової обстановки, ціни на житло не зростатимуть. Пропозиція зараз перевищує попит. Додаткові квартири на ринку оренди будуть з’являтися ще й з боку власників, які перед війною хотіли продати свою нерухомість. Багато хто не захоче продавати житло за безцінь, тому поки що здають його в оренду.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях