У Маріуполі розпочали евакуацію мирного населення: відкрито “зелений“ коридор – One News

У Маріуполі розпочали евакуацію мирного населення: відкрито “зелений“ коридор

У Маріуполі розпочали евакуацію мирного населення. Для городян відкритий “зелений” коридор, яким вони зможуть вийти на територію, вільну від окупантів.

У Маріуполі розпочалася евакуація цивільного населення. Режим тиші у місті встановлено з 9:00 до 16:00. У цей час людям обіцяють дати можливість безперешкодно залишити місто на евакуаційних автобусах або на власному автомобілі.

Про евакуацію маріупольців розповів керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.”Зелений” коридор, яким вивозитимуть людей, проходить за маршрутом Маріуполь – Нікольське – Розовка – Пологи – Орєхів – Запоріжжя.

У Маріуполі розпочали евакуацію мирного населення: відкрито “зелений“ коридор

Для збору людей визначено три локації:

  • СК “Іллічівець” (пр. Нахімова, 53);
  • Драматичний театр (Театральна площа, 1);
  • Кальміуська районна адміністрація – (пр. Металургів, 193).

Звідти людей вивозитимуть муніципальними автобусами.

Той, хто захоче виїхати на особистому автомобілі, також зможе це зробити тим же коридором. Військово-цивільна адміністрація просить власників приватних автомобілів брати з собою попутників (сусідів, друзів, знайомих), намагаючись максимально заповнити транспорт.

Категорично забороняється відхилятися від наміченого гуманітарного “зеленого” коридору! Будь-яке відхилення від обумовленого маршруту може бути небезпечним для життя.

Жителів Маріуполя також попереджають, що сьогодні евакуація лише розпочнеться. Загалом буде кілька етапів евакуації протягом декількох днів. На переговорах було досягнуто домовленості, щоби дати можливість усім охочим покинути міста, що опинились в облозі.

“Дорогі, рідні маріупольці, з сьогоднішнього дня в місті починається евакуація мирного населення. Це непросте рішення, але, як я завжди казав, Маріуполь – це не вулиці і будинки. Маріуполь – це його жителі, це ми з вами. І нашим головним завданням завжди було і залишається захистити людей. В умовах, коли наше рідне місто постійно перебуває під безжальним вогнем з боку окупантів, немає іншого рішення, як дати можливість жителям, тобто нам з вами, безпечно виїхати з Маріуполя”, – звернувся до городян міський голова Вадим Бойченко.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях