Україна розблокувала “Вконтактє” та “Однокласники” для інформаційної війни проти РФ – One News

Україна розблокувала “Вконтактє” та “Однокласники” для інформаційної війни проти РФ

Крім військового, у нинішній війні є й інформаційний фронт.

Влада України розблокувала доступ до соціальних мереж “ВКонтакті” та “Однокласники”. Це зроблено, щоб кожен громадянин зміг взяти участь в інформаційній війні проти РФ, а саме – розміщувати фото та відео полонених росіян, а також знищену військову техніку.

“Станом на сьогодні Україна розблокувала “ВКонтакте” спеціально для того, щоб кожен з нас міг зареєструватися та постити максимальну кількість відео-, фото-, документів усіх тих, хто перебуває зараз у полоні. Також обов’язково треба постити відео того, що робить російська армія у Харкові, Чернігові, всіх наших містах. І дуже важливо в принципі показувати військовополонених та збиту нами російську техніку”, – заявив Денисенко.

Також він закликав публікувати приклади боротьби українців, які показують, що вони виборюють свою землю. Все це потрібно, щоб росіяни почали нарешті розуміти, що тут відбувається. Так, офіційні особи Російської Федерації вже почали визнавати смерті своїх військових в Україні.

“Більш того, наскільки нам відомо, сьогодні перші мішки з трупами пішли до Росії, і ешелони з пораненими пішли до Росії. Сховати цю історію росіянам уже не вдасться. Нам потрібно, на тлі економічної кризи в Росії, деморалізувати нашого супротивника. Закликаю всіх: реєструйтесь “ВКонтакте”, постіть туди все, що можете і звертайтеся до тих груп, до тих людей, яких ви знаєте, та максимально поширюйте цю інформацію”, – зазначив Денисенко.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях