В Києві анонсували закриття метрополітену. Що сталося – One News

В Києві анонсували закриття метрополітену. Що сталося

Адміністрація метрополітену зробила заяву.

Київський метрополітен попередив пасажирів про можливі обмеження на вхід

Киян та гостей столиці попередили про можливі обмеження в роботі метрополітену у неділю, 28 лютого. Зміни в роботі підземки пов’язані з проведенням футбольного матчу чемпіонату України. Про це інформує пресслужба Київського метрополітену на своїй сторінці в Facebook.

Адміністрація метрополітену повідомила, що в Києві на НСК “Олімпійський” пройде матч між командами “Шахтар” (Донецьк) і “Зоря” (Луганськ) у зв’язку з цим можливі зміни в роботі метро. Після закінчення гри для організації безпечного перевезення пасажирів і запобігання великого скупчення людей, можливе обмеження входу на станції.

У пресцентрі зазначили, що обмеження можливі на станції метро “Олімпійська”, “Площа Льва Толстого” і “Палац спорту”. Зазначається, що такі заходи спрямовані на обмеження кількості пасажирів на станціях для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Попередження про обмеження. Фото: скріншот facebook.com/kyivmetro

Варто відзначити, що раніше в Асоціації перевізників Київської області говорили про підвищення цін на проїзд у Київському метрополітені. Відзначається, що зростання цін пов’язане зі зниженням пасажиропотоку через пандемію. Відповідно, зі зменшенням кількості пасажирів зменшився і дохід метро, хоча витрати залишилися колишніми. Згідно з інформацією нові ціни на проїзд можуть збільшитися до 16-20 гривень. Однак ймовірність підвищення цін найближчим часом невисока, влада дотуватиме витрати. Але вже в другій половині 2021 року подорожчання цілком може стати дійсністю. Згідно з даними за минулий рік, у 2020 році Київський метрополітен перевіз 279,5 млн пасажирів, що практично вдвічі менше, ніж у 2019 році.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях