В Україні хочуть заборонити примусове виселення з квартири за борги по комуналці – One News

В Україні хочуть заборонити примусове виселення з квартири за борги по комуналці

Комітет з питань інтеграції України в ЄС в ході засідання розглянув законопроект №3097-2. У документі пропонується заборонити примусове вилучення квартири або будинку за борги по комунальним послугам.

Проект Закону №3097-2 пропонує закріпити гарантії правомірного нарахування українським споживачам вартості поставки природного газу, теплової енергії, води, електрики і т.п. Про це розповіли в інформаційному управлінні апарату Верховної Ради України.

Так, автори законопроекту хочуть скасувати нарахування пені за невчасно оплачені послуги ЖКГ, а також ввести заборону на примусове стягнення житла, припинення надання житлово-комунальних послуг. Крім того, в законопроекті пропонують надавати споживачам компенсацію в 10-кратному розмірі суми, зазначеної в квитанції, якщо людина в судовому або позасудовому порядку доведе, що розрахунках були допущені порушення умов договору або Закону України.

В Україні хочуть заборонити примусове виселення з квартири за борги по комуналці

Комітет з питань інтеграції України в ЄС після розгляду тексту документа підтвердив, що він відповідає міжнародно-правовим зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що банкам в Україні дозволили автоматично списувати з рахунків своїх клієнтів гроші для погашення заборгованостей.Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях