Вимога носити маску на вулиці: ЗМІ дізналися, коли це не обов’язково і як каратимуть порушників – One News

Вимога носити маску на вулиці: ЗМІ дізналися, коли це не обов’язково і як каратимуть порушників

Кабмін своєю постановою вніс коригування в карантинні обмеження “червоної” зони, встановивши вимогу вдягати засоби індивідуального захисту на територіях загального користування – тобто на вулицях, в парках і т.д.

Українські ЗМІ запитали компетентні органи про нюанси такої заборони, передає Час Пік.

Так, “Українська правда”, посилаючись на співрозмовника в Міністерстві охорони здоров’я, пише, що вимога носити маски на вулиці стосується тих місць, де не можна дотримати соціальну дистанцію. Тобто якщо в парку або на вулиці є можливість дотримуватися дистанції, то маску одягати не обов’язково.

Тим часом видання “Сегодня” дізналося у правоохоронців, наскільки суворим буде покарання за порушення вимоги.

Заступник директора департаменту комунікації МВС Ярослав Тракало повідомив, що робота поліції буде спрямована насамперед на профілактику, а не на штрафи.

“Людям будуть роз’яснювати, що є відповідна постанова Кабміну. ​​Поліція буде пояснювати людям, що це небезпечно для оточуючих і для них самих”, – заявив Тракало.

Він зазначив, що покарання буде чекати лише злісних порушників, які не погоджуються надіти маску: їм виписуватимуть або протокол на місці – тобто штраф 170 грн, або – якщо порушення зафіксовано в державній установі або громадському транспорті – постанову на 17 тисяч грн.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях