Як сервіси обманюють автомобілістів при ремонті двигуна – One News

Як сервіси обманюють автомобілістів при ремонті двигуна

Ремонт двигуна – далеко не дешева процедура. У автомобілістів одна надія, що його проведуть якісно. Однак, на деяких автосервісах заради грошей готові обдурити клієнта. Сьогодні ми розповімо, як на сервісах автомобілістів обманюють при ремонті мотора.

Іноді «майстри» взагалі не ремонтують двигун. Вони його просто розбирають, а потім збирають. І все. Нові деталі не ставлять. При цьому автомобіліст сплачує як за справжній ремонт двигуна.

Обдурений таким нахабним чином автомобіліст, звичайно, скоро все розуміє. Але пред’являти претензії практично безглуздо. У «майстрів» в запасі є чергові відмовки. Наприклад, що, мовляв, «у вашого мотора, значить, була ще якась поломка – залишайте машину, будемо дивитися».

Бувають випадки, що на сервісах при ремонті мотора встановлюють старі деталі. При цьому автомобілісту з серйозним виглядом вручаються «змінені» деталі і кажуть, що поставлені нові…

Як сервіси обманюють автомобілістів при ремонті двигуна

Також буває, що на сервісі при ремонті мотора встановлюють недорогу китайську запчастину, а власнику машини говорять, що використовували оригінальну або дорогу якісну запчастину. Насправді це буває не так вже й рідко.

Набагато частіше на автосервісах намагаються умовити клієнтів на ремонт, який насправді автомобілю не потрібен. І багато хто погоджується, злякавшись «серйозної проблеми».ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях