Затримані субсидії вже виплачують в регіонах: допомога одержали не всі – One News

Затримані субсидії вже виплачують в регіонах: допомога одержали не всі

В Україні вже почали виплачувати затримані субсидії. Однак поки виплати по субсидіях йдуть не всюди. У деяких регіонах їх ще не дають. А декому у виплатах відмовлено.

Чи є надія у тих, хто поки не отримав допомоги від держави, хоч на неї і претендував, розбиралися на YouTube-каналі “Народна думка”.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відрапортував перед парламентом, що 2 мільйонам українців вже перепризначена субсидія в новому сезоні, і вони днями її отримають. Із цих 2 мільйонів 1,7 мільйона отримали субсидії в новому сезоні автоматично. А ось 300 тисячам довелося заново подавати заяви і документи на виплати від держави.

Однак у минулому опалювальному сезоні в Україні налічувалося близько 3 мільйонів одержувачів виплат від держави. А отже, приблизно третина субсидіантів грошей поки не отримала. Чи є у них надія на допомогу від держави – відповів блогер у “Народній думці”.

Дуже велику роль у призначенні субсидій зіграли місцеві влади. Там, де вони спрацювали оперативно і грамотно, субсидії місцевим жителям уже призначені, і вони почали їх отримувати. Там же, де місцева влада працює недостатньо оперативно, субсидії ще не призначені і не перераховані. Але, як тільки вони завершать свою роботу, виплати підуть і до них в регіони.

Труднощі з перепризначенням субсидій можуть виникнути у тих громадян, які повинні були донести до органів соцзахисту ще якісь документи, проте дсі їх не принесли. Вони субсидії ще довго не отримають, а можуть і взагалі залишитися без допомоги держави. https://www.youtube.com/embed/5JCOUPhxFco При цьому суми допомоги призначеної державою, вийшли різні – від 30 до 800 гривень. Однак у середньому їхня величина невелика: близько 200-300 гривень.

При цьому в Мінсоцполітики кажуть, що це сума за два місяці. Тобто, в місячному вимірі розмір допомоги ще менший.

Взагалі, в нашій країні спостерігається такий парадокс: чим вище піднімають розмір комуналки, тим менше стає розмір субсидії на її оплату. Хоча за законами логіки все мало бути інакше.Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях