Збільшити урожай овочів і позбутися від шкідників у липні допоможе чудодійний настій – One News

Збільшити урожай овочів і позбутися від шкідників у липні допоможе чудодійний настій

У липні настає відповідальний час для всіх дачників і городників. Овочі починають активно плодоносити, але стають дуже схильними до різного роду шкідників. Зміцнити рослини і захистити їх від гусениць, слимаків, равликів, жуків і блішок допоможе перевірений десятиліттями рецепт.

Міцний настій цибулиння має специфічний запах, який відлякує не тільки тлю, колорадського жука, павутинного кліща, медяницю і плодожорку, але і більш великих шкідників – равликів, слимаків і гусениць. Використовувати цибульний настій краще як профілактичний засіб або на початковій стадії ураження посадок шкідниками. На жаль, якщо комах розвелося надто багато, то тут доведеться вже застосовувати більш отруйні хімічні препарати.

Залийте двома літрами теплої води 1 відро цибулиння, накрийте кришкою і залиште в теплому приміщенні на 5 днів. Потім процідіть, змішайте з 50 г натертого на тертці господарського мила.

Збільшити урожай овочів і позбутися від шкідників у липні допоможе чудодійний настій

Перед використанням концентрат розведіть 2 частинами води кімнатної температури.Отриманим розчином можна обробляти від шкідників в липні не тільки посадки овочів, але і обприскати плодово-ягідні культури і клумби з квітами. Обробляйте грядки настоєм лушпиння цибулі 1-2 рази в тиждень до закінчення збору врожаїв.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях