Газ РФ – грішне: Кулеба заявив, що Україна хоче дружити з Угорщиною, але буде бити у відповідь – One News

Газ РФ – грішне: Кулеба заявив, що Україна хоче дружити з Угорщиною, але буде бити у відповідь

Київ готовий рухатися по освітньому треку і захисту прав нацменшин.

Незважаючи на наявність розбіжностей у поглядах, Україна готова продовжити співробітництво з Угорщиною, яка погрожувала заблокувати рух України в НАТО.

При цьому наша держава реагуватиме на порушення українських інтересів.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час брифінгу.

“Я за дружбу, я за співробітництво. Ми можемо безкінечно обмінюватися різкими заявами один з одним, це частина великої політичної баталії. Але принципово ми готові дружити, шукати рішення.

Але якщо хтось робитиме щось, що не відповідає українським інтересам і буде бити по нас, ми будемо завжди бити у відповідь. Дипломатично, безумовно”, – наголосив глава МЗС.

За його словами, попри перенесення засідання двосторонньої економічної комісії та угорсько-російську газову угоду, Київ готовий рухатися по освітньому треку і захисту прав нацменшин.

“У відносинах з Угорщиною головне не плутати грішне із праведним: газ – це грішне, а захист національних меншин, дотримання прав угорської громади – це праведне. Ще раз наголошу, що ми готові і прагнемо до повноцінно нормальних стосунків з Угорщиною, які враховуватимуть інтереси обох країн”, – запевнив Кулеба.

Він додав, що “Угорщина послідовно наголошувала, що питання НАТО буде вирішено у прив’язці до комплексного вирішення питання з угорською меншиною в Україні. А це непростий вузол і його треба розв’язувати один завиток за іншим”.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях