Кандидат у канцлери ФРН пригрозив РФ новими санкціями, якщо “Північний потік-2” будуть використовувати проти України – One News

Кандидат у канцлери ФРН пригрозив РФ новими санкціями, якщо “Північний потік-2” будуть використовувати проти України

Йдеться як про заходи на національному рівні, так і не рівні ЄС.

Кандидат у канцлери Німеччини Армін Лашет пригрозив Росії новими санкціями, якщо та буде використовувати газопровід “Північний потік-2” в якості геополітичної зброї.

Представник блоку ХДС/ХСС заявив, що Берлін виступить на підтримку санкцій на рівні Європейського Союзу, якщо Росія буде використовувати газопровід “Північний потік-2” для агресивного тиску на Україну.

“Якщо Росія знову буде вести себе агресивно по Україні, то Німеччина вживе заходів на національному рівні, а також виступить на підтримку санкцій на рівні Європейського Союзу”, – заявив Лашет.

Такі загрози, на думку німецького політика, можуть гарантувати, що Росія не зможе використовувати трубопровід як геополітичну зброю. Більш того, Лашет заявив, що підтримка суверенітету України є пріоритетом для зовнішньої політики Німеччини.

“Також важливо дати Росії зрозуміти, що для нас є неприйнятними її порушення міжнародного права, гібридні атаки на західні демократії і атаки на фундаментальні права людини і громадянина на своїй території”, – зазначив Лашет.


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях