Команда Зеленського втягується в битву на всіх олігархічних фронтах – One News

Команда Зеленського втягується в битву на всіх олігархічних фронтах

Команда президента повільно, але вірно втягується до серії конфліктів, які загрожують серйозними проблемами вже найближчим часом. 

Після того, як команда Зеленського почала наступ на Медведчука на початку лютого, багато експертів вказували, що Зеленський переходить Рубікон та тепер йому потрібно дуже послідовно витримувати лінію конфлікту й ні в якому разі не намагатися воювати на всіх фронтах одночасно. Тому що президент та його команда просто не витягнуть таку боротьбу, оскільки сумарно олігархи володіють великим ресурсом практично на усіх напрямках.

Однак, схоже у Зеленського вважають інакше, тому команда президента повільно, але вірно втягується в серію конфліктів.

По-перше, санкції США проти Коломойського поставили Зеленського на шпагат. Без допомоги США Зеленському буде важко втриматися у боротьбі з олігархами та Росією. Однак втягуватися у фронтальний конфлікт з Коломойським, не замкнувши тему з Медведчуком, просто небезпечно. Однак, до цього конфлікту у Зе явно готуються. Зміна менеджменту у «Центренерго» була знаковою, адже там давно сиділи люди Коломойського. Не менш цікавою була відповідь прес-секретаря Зеленського Юлії Мендель на питання про видачу Коломойського США. «Подивимося», – сказала вона. Ігоря Валерійовича такі сигнали з боку ОП не бадьорять.

По-друге, Справа Стерненко не на жарт порушила патріотичну громадськість, з якою активно працює Петро Порошенко. Зеленський зробив величезну помилку, що не добив Порошенко на старті своєї президентської каденції. Тепер Порошенко намагатиметься качати ситуацію з протилежного флангу в унісон з Медведчуком.

Медведчук небезпечний з точки зору реакції Росії, де вже повним ходом качають тему, що США нападуть на Росію через Україну й американські гумові човни, що отримали українські ВМС, скоро спливуть посередині Кубані, представляючи страшну загрозу для ядерних сил Росії. Ідіоти, не сперечаюся, але факт потужного інформаційного прокачування в наявності, а це така дезінформаційна кампанія легко може стати прологом загострення на Донбасі.

А на підході ще розслідування Billingcat по вагнеровцям, яке може стати бочкою бензину у вогнищі невдоволення владою. А Петро Олексійович активно це багаттячко підігріває на патріотичному фланзі.ВІД MY.UA


Від LUCKYADS


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях