Криза влади: в Чорноморську вирішили вибрати іншого секретаря міськради - One News

Криза влади: в Чорноморську вирішили вибрати іншого секретаря міськради

На цьому наполягають представники відразу декількох фракцій міського парламенту. Вони стверджують, що мер та секретар міськради з однієї партії – це дорога у нікуди… Свою позицію народні обранці Чорноморська детально пояснили у письмовому зверненні на ім’я міського голови Василя Гуляєва.

Через неефективну роботу депутати також вимагають перегляду посад керівників окремих управлінь та відділів Чорноморського міської ради. Одним з найважливіших питань, яке до цього часу не прийняте у Чорноморську (а вже березень!), є бюджет міста на 2021 рік. За інформацією депутатів міської ради, причиною зволікань з прийняттям міського бюджету є банальна некомпетентність – як самого міського голови, так і керівництва профільних управлінь мерії Чорноморська.

Саме через це не відбулася остання у лютому сесія міськради, призначена на 26 лютого. У мерії знову «забули» провести засідання погоджувальної ради, яке, згідно із законом, має відбутися за три дні до сесії. «Забули» також внести всі обумовлені раніше зміни у проект рішення про бюджет міста. Фінансове управління просто не підготувало відповідний документ – з урахуванням депутатських поправок.

Через подібний підхід до роботи, нагадують народні обранці, були зірвані й усі попередні сесії, починаючи з грудня минулого року.

Проблема – у повній відсутності у мера Чорноморська Василя Гуляєва розуміння суті своєї посади, вміння та бажання досягати компромісу, вести переговори й приймати рішення, що враховують позиції учасників політичного процесу, стверджують депутати.

У приклад вони наводять попередника Гуляєва – Валерія Хмельнюка, який беззмінно керував містом кілька десятків років й повною мірою володів політичним мистецтвом. До приходу до влади у Чорноморську колишнього нардепа Василя Гуляєва тут ніхто й гадки не мав про політичні кризи, зриви сесій й відвертий непрофесіоналізм людини, від рішень якої багато у чому залежить доля цілого міста-порту.

«Окремо звертаємо Вашу увагу, що питання внесення змін до бюджету 2021 досі не вирішено. Хочемо запевнити, що депутати розуміють важливість даного рішення та готові докласти всіх зусиль для його спільного опрацювання. При цьому ми розраховуємо на належне виконання своїх обов’язків з боку профільних виконавчих органів й Ваше сприяння», – підкреслюється у депутатському листі.

З огляду на викладене, чорноморські депутати вимагають у найкоротші терміни переобрати секретаря міської ради, затвердити новий склад виконкому, вирішити всі поточні кадрові питання, забезпечити належну підготовку та винесення на розгляд сесії питання про зміни до бюджету 2021 року.

«Все як у казці – чим далі, тим страшніше, – оцінює ситуацію у Чорноморську місцевий телеканал ІТ-3. – А точніше, як у романі Джоан Роулінг. Якщо вас цікавить, як виглядають фантастичні тварини та де вони живуть – кожен охочий чорноморець може зайти у міськвиконком та познайомиться з ними особисто. Крім кланових інтересів членів партії «За майбутнє» – тут більше нікого нічого не хвилює…».


ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях