Олена Зеленська запропонувала створення нової Ради: рішення приймуть вже скоро – One News

Олена Зеленська запропонувала створення нової Ради: рішення приймуть вже скоро

Документ про Нацстратегію щодо створення безбар’єрності розглядатимуть вже скоро.

Дружина Президента України Володимира Зеленського Олена частенько радує городян позитивними новинами на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за її досягненнями спостерігають понад 1,7 мільйона чоловік.

Перша леді зазначила, що 12 квітня відбулося обговорення фінального варіанту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в нашій країні. Над нею працювали понад двісті осіб протягом декількох місяців. Документ буде розглянуто Кабінетом Міністрів України вже в середу, 14 числа.

“Lалі нашим головним завданням буде зробити так, щоб ця стратегія працювала, а не залишилася на папері. Саме тому сьогодні я запропонувала створити Раду безбар’єрності. Основною метою її створення Я бачу моніторинг і контроль стану виконання Нацстратегії, реалізації запланованих програм, розроблених на рівні ОДА, узгодження складних питань міжсекторної взаємодії”, – написала Олена Зеленська у підписі до публікації.

Жінка вважає, що до Ради безбар’єрності повинні увійти люди, які створювали Нацстратегію і зацікавлені в її реалізації. Це стосується представників місцевого самоврядування, громадянського суспільства, науковців, експертів, людей з центральних органів виконавчої влади, а також бізнес-асоціацій.

Олена Зеленська, скріншот: Instagram

ВІД OBLIVKI


Від LUCKYADS


Від Banganet


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Мы в соц. сетях